"" Aktualności - Kominki Ostrowski Warszawa

Aktualności

Aktualności

W tej sekcji publikujemy wszystkie najbardziej aktualne informacje dotyczące prowadzonej przez nas działalności, w tym oferty, wszelkich promocji, nowości czy nowych technologi, które wchodzą na rynek w tej branży.

19.11.2017

Kamień naturalny to znakomity materiał do budowy niepowtarzanych kominków, ale także schodów, parapetów, podług czy łazienek. Kamień naturalny taki jak marmur, granit zawsze będzie się kojarzć się z czymś ekskluzywnym.

01.09.2017

Coraz częściej do kuchni czy łazienki zamiast kamienia naturalnego klienci wybierają konglomerat kwarcowy. I bardzo słusznie, gdyż świetnie się on nadaje na blaty kuchenne i łazienkowe. Konglomerat ma wiele zaskakujących i istotnych zalet. Przede wszystkim konglomerat to materiał bardziej odpornym na uszkodzenia niż marmur. Ma on mniejszy stopień radiacji i posiada własności bakteriobójcze.

09.06.2017

Dlaczego warto zatrudnić specjalistę do montażu kominka? Coraz częściej zgłaszają się do naszej firmy osoby z prośbą o naprawienia kominka, gdyż: źle działa, nie chce się palić, coś śmierdzi, coś się rozpadło lub najgorszy scenariusz to zapalenie się kominka. Dużo się słyszy o tzw. ,,fachowcach od wszystkiego", którzy kompletnie nie przygotowani budują kominki.

12.10.2017

Wiele lat wstecz kominki traktowano głównie jako źródło ciepła i były to paleniska otwarte. Ludzie lubili ogrzewać się bezpośednio przy ogniu, a z drugiej strony nie było jeszcze wkładów kominkowych. 

11.07.2017

Kominkiem można się cieszyć nie tylko zimą. Mamy propozycję kominka gazowego, który umili nie jeden chłodny letni wieczór. Kominek Patio to propozycja kominka zewnętrznego. Patio zachwyca czterostronną wizą ognia. Doskonale zapewnia oświetlenie wieczorną porą np. na tarasie czy w ogrodzie.Dodatkowo zapewni odczuwalne ciepło w chłodny wieczór.

22.05.2017

Firma Kratki.pl z którą od wielu lat współpracuje firma Kominki Ostrwowski zmieniła warunki gwarancji na swoje produkty, które teraz są dla klientów dużo bardziej korzystne. Obecnie naszym klientom udzielana jest 10 letnia gwarancja na wkłady kominkowe tej firmy. Do tej pory było to zaledwie 5 lat. Tak długa gwarancja udzielana jest jednak pod pewnymi warunkami.