Aktualności

Aktualności

W tej sekcji publikujemy wszystkie najbardziej aktualne informacje dotyczące prowadzonej przez nas działalności, w tym oferty, wszelkich promocji, nowości czy nowych technologi, które wchodzą na rynek w tej branży.

11.03.2019

Kominek jest rozwiązaniem, które potrzebuje odpowiedniej przestrzeni. Rozmiar samego wkładu, a także dodatkowa zabudowa, zajmują zwykle znaczną część pomieszczenia. Dzięki nowoczesnym modelom nawet w niewielkim pokoju możemy zainstalować kominek.

08.02.2019

Kominki pełnią funkcję nie tylko ozdoby w salonie, ale mogą stać się ważnym elementem wspomagającym tradycyjną instalację centralnego ogrzewania. Przepisy nie pozwalają na zastosowanie kominka, jako wyłącznej metody ogrzewania pomieszczeń. Może on być, oprócz np. kotła gazowego, dodatkowym źródłem ciepła, które będzie miało charakter wspomagający.

03.01.2019

Powroty do lat minionych.

Kominki wolnostojące różnią się od tych w zabudowie przede wszystkim łatwością instalacji oraz mobilnością. Każda przeprowadzka czy remont nie musi wiązać się ze stresem, związanym z dezinstalacją kominka, ponieważ to jest dziecinnie proste. Co więcej, kominki wolnostojące o wiele mniej kosztują, a efekty wizualne są takie same.

11.03.2019

Biokominek to rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się żywym ogniem w mieszkaniu, nie mogąc pozwolić sobie na tradycyjną instalację. Biokominki to produkty cieszące się uznaniem Klientów, dzięki zróżnicowaniu pod względem wielkości, koloru, czy kształtu.

Nie wymagają podłączania do instalacji odprowadzania spalin, dlatego też znajdują zastosowanie w każdym wnętrzu. Charakteryzują się również niską ceną, a także możliwością samodzielnego montażu, bez konieczności przeprowadzania kosztownego remontu.

08.02.2019

Kominki stają się niezwykle popularne nie tylko z uwagi na możliwość poczynienia znacznych oszczędności w kosztach ogrzewania, ale także przez tworzenie specyficznej atmosfery w pomieszczeniu, gdzie są zamontowane. Nowoczesne wzornictwo, wybór spośród wielu modeli, możliwość instalacji niemal wszędzie sprawiają, że każdy może dobrać do swoich wnętrz odpowiedni kominek.

03.01.2019

Rustykalnie, czyli sielsko i przytulnie.

Urządzanie wnętrza w stylu rustykalnym może być arcy ciekawym zadaniem. Wszechobecne drewno, postarzane, często bielone i ozdobione rzeźbieniami meble oraz urzekający sielski dekor. W taki klimat wpisują się kominki stylizowane, dodając każdej przestrzeni niebywałego uroku. Piękne w swej prostocie stanowią nieodłączny element rustykalnego wnętrza i dodają mu wytworności.