Tematyka

Nasza firma podąża za innowacyjnymi rozwiązaniami jeżeli chodzi o kominki. Obecnie w większości przypadków instalujemy wkłady kominkowe ECO, które spełniają wymogi Unii jeśli chodzi o emisje spalin i zanieczyszczeń.

To jest nasza promocyjna oferta na nowoczesny i niedrogi kominek, widoczny na zdjęciu. Podstawą kominka jest wkład kominkowy Lucy 12 Bs lewy lub prawy renomowanej firmy kratki.

Aby zacząć rozpalanie w kominku przede wszystkim należy wybrać popiół po wcześniejszym paleniu. Następnie upewnijmy się czy mamy otwarty dolot powietrza, który jest niezbędny do rozpalenia. Jeżeli posiadamy przepustnice to wystarczy pociągnąć za króciec lub linkę, aby ją otworzyć. Czasem zdarza się, że nie mamy doprowadzonego bezpośrednio dolotu do kominka.

Oprócz różnego rodzaju kominków, które posiadamy w naszej ofercie, posiadamy także w sprzedaży piece na pellet renomowanej firmy kratki.pl. Takie piece to wydajne i ekonomiczne urządzenia grzewcze.

Chcemy Państwu przedstawić nowoczesny wkład NBC renomowanej firmy Kratki. Omawiany wkład ze względu na swoja budowę i parametry charakteryzuje się maksymalnym wykorzystaniem energii. Korpus i front wkładu są odporne na działanie wysokich temperatur dzięki zastosowanemu materiałowi - wysokogatunkowej stali. We wkładzie zastosowany jest system czystej szyby tzw. kurtyna powietrza.

Istotnym miejscem w każdej gospodyni są niewątpliwie blaty ponieważ jest to funkcjonalna powierzchnia robocza. Blaty kuchenne z naturalnego kamienia przyciągają bogactwem wzornictwa i kolorów oraz unikatowymi strukturami powierzchni. Wyróżniają je wyjątkowe walory estetyczne, ale również trwałość i wysoka odporność na wszelkie uszkodzenia.