Aktualności

Powroty do lat minionych.

Kominki wolnostojące różnią się od tych w zabudowie przede wszystkim łatwością instalacji oraz mobilnością. Każda przeprowadzka czy remont nie musi wiązać się ze stresem, związanym z dezinstalacją kominka, ponieważ to jest dziecinnie proste. Co więcej, kominki wolnostojące o wiele mniej kosztują, a efekty wizualne są takie same.

 

Obserwowanie palących się za szybą drewienek, długie rozmowy przy trzaskającym cicho ogniu i lektura ulubionej książki przy stylowym kominku, pomaga się w pełni zrelaksować. Montując go w salonie czy sypialni, zyskasz nie tylko dodatkowe źródło ciepła, ale też uroczy dekor, który nigdy nie wychodzi z mody. To tradycyjne, często bogato zdobione piece kozy, które wprowadzają do każdego wnętrza nastrojowy klimat.

Aranżuj tak, jak chcesz

Kominki wolnostojące pasują do różnych pomieszczeń, nie tylko tych zaaranżowanych w stylu klasycznym. Mimo ich tradycyjnego wyglądu przywołującego na myśl minione lata, mają w sobie też mocny akcent nowoczesności. Dzięki temu oryginalnemu mariażowi klasyki i innowacji swoje miejsce znajdą także we wnętrzach skandynawskich czy minimalistycznych.

Bardzo modne i chętnie kupowane są także kominki rustykalne, wyraźnie definiujące tego typu wnętrza. Ich prostota, bezpretensjonalność i naturalne piękno tworzą niebanalne klimaty, subtelnie dekorując i ocieplając dane miejsce. Retro piecyki z obudową ozdobioną efektownymi rzeźbieniami, dopełniają aranżacyjny zamysł na rustykalne wnętrze.

Kominki Ostrowski – lepiej wybrać nie można

Jeśli dasz się na zainspirować, w twoim domu stanie oryginalny kominek, zrobiony na bazie najlepszych surowców. Oddajemy w ręce naszych klientów kominki kozy, mocno unowocześnione, ekonomiczne i wysmakowane pod każdym względem. Ich stylistyka, stanowiąca fuzję tradycji i świeżości, wpisuje się w różne pomieszczenia i niebanalnie je dekoruje.

Mogą to być pecie kozy stalowe lub żeliwne zaopatrzone w duże przeszklone drzwiczki – płaskie, panoramiczne, ze szprosami lub gładkie. Jeśli preferujesz paleniska odkryte, to również posiadamy kilka tego typu modeli. Zawsze bezpiecznie, ciepło i bajkowo umilamy czas spędzany w samotności lub w gronie bliskich ci osób.