"" Biokominki - Kominki Ostrowski Warszawa

Oferta

W tej części naszej oferty oferujemy Państwu niezwykle efektowne biokominki.

W sprzedaży znajdziecie Państwo modele wykonane ze stali nierdzewnej, szklane czy lakierowane. 

Niektóre z nich wyglądem przypominają te klasyczne kominki, inne z kolei są bardziej nowoczesne. Duży wybór sprawia, że można je dopasować do niemal każdego rodzaju wnętrza.

Biokominek świetnie się sprawdzi w każdym pomieszczeniu niezależnie czy jest to mieszkanie w bloku, dom jednorodzinny czy kamienica. Jest to możliwe, ponieważ do jego podłączenia nie jest potrzebny komin, a jego montaż jest bezproblemowy i nie wymaga fachowej wiedzy. 

Są one opalane płynnym bądź żelowym biopaliwem. Biopaliwo do tych kominków jest ekologiczne i bezpieczne. W wyniku jego spalania powstaje jedynie para wodna oraz niewielka ilość bezwonnego dwutlenku węgla. 

Biokominek można zamocować praktycznie gdzie tylko chcemy. Z powodzeniem można go zamontować w salonie, ale także w sypialni. 

Tego typu kominki spotykają się z bardzo pozytywnymi opiniami ze strony naszych klientów.

Biokominek możecie Państwo zobaczyć, wybrać i zamówić w naszym salonie. 

W ofercie nie podajemy cen zakupu biokominka i usługi, gdyż zależy ona od indywidualnych uwarunkowań pomieszczenia w którym usługa jest świadczona oraz potrzeb i preferencji klienta. 

Mimo tego, że instalacja takiego biokominka np. na ściennie jest prosta i nie wymaga fachowej obsługi, z przyjemnością pomożemy w jego montażu.

Nasze biokominki to najwyższa jakość, dzięki czemu będą Państwu służyć przez wiele długich lat, zachwycając wyglądem oraz służąc ciepłem.

 

Zapraszamy do naszych salonów w Garwolinie i Górze Kalwarii.