"" Kominki kozy - Kominki Ostrowski Warszawa

Oferta

W tej części naszej oferty oferujemy Państwu niezwykle efektowne kominki wolnostojące tzw. kozy.

Zajmują one dużo mniej miejsca niż te wbudowane i mają również wiele walorów estetycznych.

Wolnostojące kominki to zamknięte, szczelne paleniska. Dzięki gotowej i efektownej obudowie ich zainstalowanie jest mniej kosztowne niż zamontowanie wkładu czy kasety kominkowej, a przy tym wygląda równie efektywne i estetyczne.

W naszej ofercie znajdą Państwo kozy, które odpowiadają nawet najbardziej wybrednym gustom. Mamy w ofercie wersje zarówno tradycyjne (pasujące do klasycznych wnętrz), jak i nowoczesne (doskonałe do prostych, surowych pomieszczeń). Wszystkie piece wolnostojące wyposażone są w duże, przeszklone drzwiczki (płaskie lub panoramiczne, gładkie lub ze szprosami). Niektóre modele mają szyby samoczyszczące. 

Wadą tego rodzaju kominków jest brak możliwości podłączenia ich do systemu DGP. Oznacza to, że kominek wolnostojący będzie ogrzewał jedynie to pomieszczenie, w którym się znajduje.

Mamy w ofercie wiele modeli. W niektórych można palić zarówno przy zamkniętych, jak i przy otwartych drzwiczkach. Inne wyposażone są np. w ruchome podpory do drewna, zapobiegające osuwaniu się polan na szybę. Można też zamontować dodatkowe półki służące do podgrzewania potraw. Wybór dodatków jest naprawdę olbrzymi.

Korpus takiej kozy rozgrzewa się, a następnie oddaje ciepło do otoczenia. Widok ognia oraz promieniujące ciepło stwarzają w domu miłą i niepowtarzalną atmosferę.

W ofercie nie podajemy cen zakupu kozy i usługi, gdyż zależy ona od indywidualnych uwarunkowań pomieszczenia w którym usługa jest świadczona oraz potrzeb i preferencji klienta. Kozę możecie Państwo zobaczyć, wybrać i zamówić w naszym salonie.

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług, przed realizacją każdego projektu, w pierwszej kolejności staramy się dobrze rozpoznać potrzeby naszych klientów, a następnie jak najlepiej dostosować nasze propozycje do stawianych przez nich wymagań i oczekiwań.

Nasze kominki to najwyższa jakość zarówno wkładu jaki i świadczonej usługi, dzięki czemu będą Państwu służyć przez wiele długich lat, zachwycając wyglądem oraz służąc ciepłem. 

 

Zapraszamy do naszych salonów w Garwolinie i Górze Kalwarii.