"" Portale kominkowe marmurowe - Kominki Ostrowski Warszawa

Oferta

Ta część naszej oferty poświęcona jest kominkom portalowym. 

To niezwykle efektowne kominki, mające niepowtarzalny charakter. Precyzyjnie wykonane zdobienia i klasyczne kształty sprawiają, że polecane są one szczególnie do tradycyjnie urządzonych wnętrz.

Portale kominkowe doskonale prezentują się na ścianie w salonie czy pokoju gościnnym . Idealnie pasują do wnętrz w stylu angielskim.

W zależności od własnych potrzeb oraz upodobań możecie Państwo dopasować do nich odpowiedni wkład z szybą prostą, panoramiczną oraz pryzmatyczną, która może być otwierana tradycyjnie lub odgórnie.

Taki kominek może zostać wykonany z dowolnego kamienia i w wybranej przez Państwa kolorystyce, co umożliwia maksymalne dopasowanie go do wystroju każdego wnętrza.

Wszystkie nasze kominki mają niepowtarzalny charakter, gdyż są wykonywane na indywidualne zamówienie według Państwa potrzeb i preferencji. 

W ofercie nie podajemy cen zakupu wkładu i usługi, gdyż zależy ona od indywidualnych uwarunkowań pomieszczenia w którym usługa jest świadczona oraz potrzeb i preferencji klienta.

Wkład kominkowy możecie Państwo zobaczyć, wybrać i zamówić w naszym salonie lub zakupić go indywidualnie.

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług, przed realizacją każdego projektu, w pierwszej kolejności staramy się dobrze rozpoznać potrzeby naszych klientów, a następnie jak najlepiej dostosować nasze propozycje do stawianych przez nich wymagań i oczekiwań.

Nasze kominki to najwyższa jakość zarówno wkładu jaki i świadczonej usługi, dzięki czemu będą Państwu służyć przez wiele długich lat, zachwycając wyglądem oraz służąc ciepłem. 

 

Zapraszamy do naszych salonów w Garwolinie i Górze Kalwarii.