"" Kominki nowoczesne - Kominki Ostrowski Warszawa

Oferta

Ta część naszej oferty dotyczy kominków nowoczesnych.

To niezwykle efektowne kominki, które świetnie sprawdzą się w każdym nowoczesnym salonie.

Wszystkie nasze kominki mają niepowtarzalny charakter, gdyż są wykonywane na indywidualne zamówienie według Państwa potrzeb i preferencji.

W naszej bogatej i zróżnicowanej ofercie znajdą Państwo zarówno proste modele, o jednolitej kolorystyce, jak i te bardziej rozbudowane wersje o nietypowych kształtach i wzornictwie, które dzięki temu stają się głównym elementem dekoracyjnym pomieszczenia.

Mogą to być systemy jednostronne, dwustronne lub trzystronne podnoszone do góry, a także tunelowe. Dzięki nim cały pokój zyska oryginalny i zachwycający wystrój.

Najczęściej takie kominki wykonujemy z materiałów nowej generacji (np. płyta krzemowo wapienna). Często są wkomponowane w ścianę, lub w komin.

W ofercie nie podajemy cen zakupu wkładu i usługi, gdyż zależy ona od indywidualnych uwarunkowań pomieszczenia w którym usługa jest świadczona oraz potrzeb i preferencji klienta.

Wkład kominkowy możecie Państwo zobaczyć, wybrać i zamówić w naszym salonie lub zakupić go indywidualnie.

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług, przed realizacją każdego projektu, w pierwszej kolejności staramy się dobrze rozpoznać potrzeby naszych klientów, a następnie jak najlepiej dostosować nasze propozycje do stawianych przez nich wymagań i oczekiwań. Zazwyczaj niezbędna jest do tego wizja lokalna pomieszczenia w którym zamierzamy budować kominek.

Nasze kominki to najwyższa jakość zarówno wkładu jaki i świadczonej usługi, dzięki czemu będą Państwu służyć przez wiele długich lat, zachwycając wyglądem oraz służąc ciepłem.

 

Zapraszamy do naszych salonów w Garwolinie i Górze Kalwarii.