Oferta

Nowoczesne kominki do salonu prześcigają się w różnorodności wzorów i aranżacji, które mają przyciągać klientów. Wymyślne wzornictwo ma podkreślać nowoczesność i uzupełniać współczesne wnętrza o odrobinę awangardy. Jednak niektóre z wnętrz wolą wpasować się w bardzo klasyczny wręcz sielski klimat, który potrzebuje czegoś całkiem innego.

W takim przypadku idealnym rozwiązaniem jest połączenie nowoczesności z wiejską klasyką i zainstalowanie kominka typu koza. Z wyglądu przypominają starodawne okrągłe piece spotykane głównie w niewielkich drewnianych chatach. Unowocześniona forma świetnie sprawdzi się zatem w prostych i niewielkich wnętrzach w stylu skandynawskim.

Kominki nowoczesne – design i aranżacje

Kominki kozy przyjmują w większości klasyczne formy okrągłego pieca wolnostojącego, jednak i one poddały się fali udoskonaleń i unowocześnień, dzięki temu do bardzo nowoczesnych mieszkań możemy na spokojnie dobrać kominek do salonu w stylu futurystycznym, który nadal zachowa swoje funkcje jednak będzie posiadał bardzo nowoczesną formę.

Wszystkie kominki typu koza są wyposażone w duże, przeszklone drzwiczki: płaskie lub panoramiczne, gładkie lub ze szprosami, niektóre z nich posiadają także szyby samoczyszczące. Część modeli posiada system, który pozwala na palenie w nich zarówno przy drzwiach zamkniętych jak i otwartych, co podnosi ich funkcjonalność.

Kominki kozy nowoczesne

Kominki kozy nowoczesne to zamknięte i szczelne paleniska. Dzięki gotowej obudowie koszt ich instalacji jest mniejszy niż zamontowanie wkładu czy kasety kominkowej. Ponadto posiadają szereg dodatków takie jak ruchome podpory do drewna, czy system montażu półek do podgrzewania potraw - dzięki temu podniesiemy ich funkcjonalność!

Wadą nowoczesnych kominków typu koza jest brak możliwości podłączenia ich do systemu DGP, oznacza to, że kominek będzie ogrzewał jedynie pomieszczenie, w którym się znajduje. Jest to spowodowane tym, że działa on na zasadzie nagrzewania obudowy a następnie oddawania ciepła do otoczenia, w którym się znajduje.

Nowoczesne Kominki Ostrowski

Kominki nowoczesne wykonywane przez naszą firmę opierają się na wzajemnej współpracy z klientem. Zapewniając najwyższą jakość usług przed przystąpieniem do pracy konsultujemy z klientem jego potrzeby oraz wspólnie dobieramy najlepsze rozwiązania, które następnie wcielamy w życie według upodobania klienta.

Zapraszamy do naszych salonów w Garwolinie i Górze Kalwarii.