O nas

Kominki Ireneusz Ostrowski

LIDER LOKALNEGO RYNKU

 

Szanowni Państwo,


Usługami związanymi z realizacją kominków moja firma zajmuje się już od 2001 roku.

Realizując zlecenia w kraju i za granicą zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, które teraz pozwala nam realizować usługi dla najbardziej wymagających klientów. 

Specjalizujemy się w profesjonalnym montażu wkładów grzewczych z rozprowadzeniem gorącego powietrza (DGP), jak również montażem wkładów z płaszczem wodnym wraz z całą potrzebną do tego instalacją CO. Wykonujemy także remonty i konserwacje urządzeń grzewczych opalanych drewnem. 

Współpracujemy z wiodącymi producentami tego typu urządzeń w Polsce, co umacnia wysoką jakość świadczonych przez nas usług oraz gwarantuje dostęp do najnowszych technologii w tym obszarze. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu zarówno tradycyjne, jak i wykonane w najnowszych technologiach kominki i piece. 

Wszystkie nasze materiały i urządzenia posiadają znak CE, który jest potwierdzeniem, że produkt spełnia wymogi w zakresie bezpieczeństwa i zdrowia użytkowników. 

Posiadamy własny profesjonalny park maszynowy do obróbki kamienia naturalnego. Dzięki temu nasze projekty są zawsze niepowtarzalne, a jednocześnie konkurencyjne cenowo. Materiał na którym pracujemy to marmur, trawertyn, onyx, granit, kwarcyt, łupki skalne, piaskowiec, itp.

Na szczególne podkreślenie zasługuje również fakt, że z tego samego kamienia naturalnego jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa zarówno obudowę kominka, ale również schody, parapety, blaty kuchenne i inne elementy. Jest to nasza oferta w stosunku do najbardziej wymagających klientów. 

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług, przed realizacją każdego zlecenia, w pierwszej kolejności staramy się dobrze rozpoznać potrzeby naszych klientów, a następnie jak najlepiej dostosować nasze propozycje do stawianych przez nich wymagań i oczekiwań.

Współpracując z nami macie Państwo gwarancję jakości wynikającą z naszego bogatego doświadczenia i pewność, że projekt zostanie wykonany profesjonalnie.


Zapraszam Państwa do współpracy.

 

 podpis
Przejdź do kontaktu